Historia Automobilklubu Turek sięga od 25.07.2008r.

Turkowski Klub Miłosnikow Zabytkowej Motoryzacji nieoficjalnie powstal 25.07.2008r w Turku z inicjatywy Macieja Modrzejewskiego (Rumun) i Mileny Kurczaby (Milka) oraz z wielkim zaangażowaniem Roberta Stolarka (Stolarz) wraz z żoną Anną.

Naszym celem jest zgromadzenie miłośników i posiadaczy starych pojazdów w celu wzajemnej pomocy przy naszych kochanych pojazdach; wspólne remonty, naprawy itp, chcemy także rozpowszechnić ideę posiadania zabytkowych pojazdów przez organizowanie spotkań, mini zlotów , mamy w planach również  branie udziału w akcjach charytatywnych typu WOŚP  itp.

Mamy nadzieję, że  nasza działalność pozwoli nam powiększyć grono kolekcjonerów, a także zachęcić tych, którzy jeszcze nie wiedzą jak łatwo można pokochać nasze „skarby”.

@